ANALIZA – Szczegółowe przeanalizowanie Twojego przypadku na podstawie kwestionariusza – badania laboratoryjne, styl życia, bieżące problemy zdrowotne, historia medyczna,  przeszłość dietetyczna, poziom energii i stresu, poziom aktywności, dysfunkcyjne organy, niedobory składników odżywczych, stan emocjonalny etc.

PRZYGOTOWANIE I DETOKS Każde rozpoczęcie diety lub terapii jest poprzedzone przygotowaniem do niej organizmu. Kompletne oczyszczenie organizmu z toksyn, złogów i zbędnych produktów przemiany materii (wątroba, mózg, jelita, nerki).

BIOHACKING – Metody które pozwalają uregulować podstawowe i jednocześnie najważniejsze funkcje organizmu, takie sen, trawienie oraz samoistne oczyszczanie, przy wykorzystaniu naturalnych technik i substancji.

DIETOTERAPIA – Program żywieniowy dopasowany do jednostki chorobowej. Indywidualnie przygotowany jadłospis na 7 dni, który będzie eliminował wszystkie prozapalne substancje i pokarmy, których Twój organizm nie toleruje. W tym lista zakupów, mikro i makro składniki, odpowiednia kaloryczność oraz przepisy jak przygotować posiłki. + Dodatkowe zalecenia na kolejne miesiące i porady.

 

 

 

W jakich sytuacjach możesz się zgłosić?

– Stres i stany lękowe

– Przewlekłe osłabienie odporności (np. borelioza, przewlekłe infekcje etc.)

– Przewlekłe zmęczenie, brak energii i witalności

– Zaburzenia koncentracji i pamięci

– Choroby przewlekłe

– Otyłość i nadwaga

– Choroby przewlekłe, w których nie została postawiona diagnoza z uwagi na niespecyficzne i niecharakterystyczne objawy.

Zaburzenia układu pokarmowego:

– SIBO (Small intestinal bacterial overgrowth – Przerost bakterii w jelicie cienkim)

– Zespół jelita drażliwego

– Bóle brzucha / żołądka / jelit (Zapalenie błony śluzowej żołądka, żółciowe zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzody)

– Zaparcia

– Pasożyty

 

– Przygotowanie do zawodów sportowych (MMA, BJJ, KickBoxing, Boks i pozostałe sporty walki)

 

Czy muszę wykonać badania? 

TAK – Badania bardzo ułatwią diagnostykę i przyspieszą proces terapii – można je zrobić dopiero po wypełnieniu kwestionariusza, ponieważ niektóre mogą nie być potrzebne, jak i mogą pojawić się nowe na podstawie dolegliwości z kwestionariusza:

– morfologia z rozmazem, OB, żelazo, ferrytyna, glukoza, HbA1c, cholesterol i frakcje, trójglicerydy, homocysteina, Witamina D3– 25(OH)D3, ALP, AST, ALT, GGTP, bilirubina, cystatyna C, ferrytyna, amylaza,  DHEA-s (rano), kortyzol (rano), TSH, fT4, fT3, przeciwciała ANA, anty TPO i anty TG (jak nigdy nie były robione lub wyszły ujemne i są starsze niż rok). 

– Poproś lekarza o wypisanie skierowania na te badania.

 

 

 

Jak wygląda proces konsultacji?

Krok 1.  Po opłaceniu konsultacji umawiamy datę i otrzymujesz do wypełnienia kwestionariusz (szczegółowy wywiad Twojego przypadku – styl życia, bieżące problemy zdrowotne, historia medyczna,  przeszłość dietetyczna, poziom energii i stresu, poziom aktywności, dysfunkcyjne organy, niedobory składników odżywczych, stan emocjonalny, wyniki badań etc.)

 

Krok 2. Kwestionariusz razem z badaniami odsyłasz nie później niż na 10 dni przed umówioną datą.

 

 

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN:

 

.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o